2018-12-13AlPsoft - Nemožné ihned - Zázraky do tří dnůAlPsoft
Fotbal - mistrovství světa 2018 - Rusko
Fan1: Chtěl bych se dožít chvíle, kdy na mistrovstvi světa ve fotbale bude hrát i česká reprezentace.
Fan2: Hm..., taky bych chtěl být nesmrtlený...
 
Rozpis utkání ve skupinách podle času
DatumČasMístoSkupinaUtkáníVýsledek
2018-06-14   Čt17:00Moskva LužnikiA Rusko- Saúdská Arábie5 : 0
2018-06-15   Pá14:00JekatěrinburgA Egypt- Uruguay0 : 1
2018-06-1517:00PetrohradB Maroko- Írán0 : 1
2018-06-1520:00SočiB Portugalsko- Španělsko3 : 3
2018-06-16   So12:00KazaňC Francie- Austrálie2 : 1
2018-06-1615:00Moskva SpartakD Argentina- Island1 : 1
2018-06-1618:00SaranskC Peru- Dánsko0 : 1
2018-06-1621:00KaliningradD Chorvatsko- Nigérie2 : 0
2018-06-17   Ne14:00SamaraE Kostarika- Srbsko0 : 1
2018-06-1717:00Moskva LužnikiF Německo- Mexiko0 : 1
2018-06-1720:00RostovE Brazílie- Švýcarsko1 : 1
2018-06-18   Po14:00Nižnij NovgorodF Švédsko- Jižní Korea1 : 0
2018-06-1817:00SočiG Belgie- Panama3 : 0
2018-06-1820:00VolgogradG Tunisko- Anglie1 : 2
2018-06-19   Út14:00Moskva SpartakH Kolumbie- Japonsko1 : 2
2018-06-1917:00SaranskH Polsko- Senegal1 : 2
2018-06-1920:00PetrohradA Rusko- Egypt3 : 1
2018-06-20   St14:00Moskva LužnikiB Portugalsko- Maroko1 : 0
2018-06-2017:00RostovA Uruguay- Saúdská Arábie1 : 0
2018-06-2020:00KazaňB Írán- Španělsko0 : 1
2018-06-21   Čt14:00JekatěrinburgC Dánsko- Austrálie1 : 1
2018-06-2117:00SamaraC Francie- Peru1 : 0
2018-06-2120:00Nižnij NovgorodD Argentina- Chorvatsko0 : 3
2018-06-22   Pá14:00PetrohradE Brazílie- Kostarika2 : 0
2018-06-2217:00VolgogradD Nigérie- Island2 : 0
2018-06-2220:00KaliningradE Srbsko- Švýcarsko1 : 2
2018-06-23   So14:00Moskva SpartakG Belgie- Tunisko5 : 2
2018-06-2317:00SočiF Jižní Korea- Mexiko1 : 2
2018-06-2320:00RostovF Německo- Švédsko2 : 1
2018-06-24   Ne14:00Nižnij NovgorodG Anglie- Panama6 : 1
2018-06-2417:00JekatěrinburgH Japonsko- Senegal2 : 2
2018-06-2420:00KazaňH Polsko- Kolumbie0 : 3
2018-06-25   Po16:00VolgogradA Saúdská Arábie- Egypt2 : 1
2018-06-2516:00SamaraA Uruguay- Rusko3 : 0
2018-06-2520:00SaranskB Írán- Portugalsko1 : 1
2018-06-2520:00KaliningradB Španělsko- Maroko2 : 2
2018-06-26   Út16:00SočiC Austrálie- Peru0 : 2
2018-06-2616:00Moskva LužnikiC Dánsko- Francie0 : 0
2018-06-2620:00RostovD Island- Chorvatsko1 : 2
2018-06-2620:00PetrohradD Nigérie- Argentina1 : 2
2018-06-27   St16:00KazaňF Jižní Korea- Německo2 : 0
2018-06-2716:00JekatěrinburgF Mexiko- Švédsko0 : 3
2018-06-2720:00Moskva SpartakE Srbsko- Brazílie0 : 2
2018-06-2720:00Nižnij NovgorodE Švýcarsko- Kostarika2 : 2
2018-06-28   Čt16:00VolgogradH Japonsko- Polsko0 : 1
2018-06-2816:00SamaraH Senegal- Kolumbie0 : 1
2018-06-2820:00KaliningradG Anglie- Belgie0 : 1
2018-06-2820:00SaranskG Panama- Tunisko1 : 2

Rozpis utkání vyřazovací části
DatumČasMístoUtkáníVýsledek
Osmifinále
2018-06-30   So16:00Kazaň51Francie - Argentina4 : 3
2018-06-3020:00Soči52Uruguay - Portugalsko2 : 1
2018-07-01   Ne16:00Moskva Lužniki53Španělsko - Rusko1 : 1
2018-07-0120:00Nižnij Novgorod54Chorvatsko - Dánsko1 : 1
2018-07-02   Po16:00Samara55Brazílie - Mexiko2 : 0
2018-07-0220:00Rostov56Belgie - Japonsko3 : 2
2018-07-03   Út16:00Petrohrad57Švédsko - Švýcarsko1 : 0
2018-07-0320:00Moskva Spartak58Kolumbie - Anglie1 : 1
Čtvrtfinále
2018-07-06   Pá16:00Nižnij Novgorod61Uruguay - Francie0 : 2
2018-07-0620:00Kazaň62Brazílie - Belgie1 : 2
2018-07-07   So16:00Samara63Švédsko - Anglie0 : 2
2018-07-0720:00Soči64Rusko - Chorvatsko2 : 2
Semifinále
2018-07-10   Út20:00Petrohrad71Francie - Belgie1 : 0
2018-07-11   St20:00Moskva Lužniki72Anglie - Chorvatsko1 : 2
Utkání o třetí místo
2018-07-14   So16:00Petrohrad81Belgie - Anglie2 : 0
Finále
2018-07-15   Ne17:00Moskva Lužniki82Francie - Chorvatsko4 : 2

Vyřazovací část graficky

Rozpis utkání podle skupin s výsledky a tabulkami
Pod lupou jsou odkazy na soupisky hráčů jednotlivývh mužstev
Skupina A
2018-06-14   Čt17:00Moskva LužnikiRusko - Saúdská Arábie5 : 0
2018-06-15   Pá14:00JekatěrinburgEgypt - Uruguay0 : 1
2018-06-19   Út20:00PetrohradRusko - Egypt3 : 1
2018-06-20   St17:00RostovUruguay - Saúdská Arábie1 : 0
2018-06-25   Po16:00VolgogradSaúdská Arábie - Egypt2 : 1
2018-06-2516:00SamaraUruguay - Rusko3 : 0
MužstvoCelVítNerPorSkoreBody 
1.Uruguay3300  5  :  09
2.Rusko3201  8  :  46
3.Saúdská Arábie3102  2  :  73
4.Egypt3003  2  :  60
 
Skupina B
2018-06-15   Pá17:00PetrohradMaroko - Írán0 : 1
2018-06-1520:00SočiPortugalsko - Španělsko3 : 3
2018-06-20   St14:00Moskva LužnikiPortugalsko - Maroko1 : 0
2018-06-2020:00KazaňÍrán - Španělsko0 : 1
2018-06-25   Po20:00SaranskÍrán - Portugalsko1 : 1
2018-06-2520:00KaliningradŠpanělsko - Maroko2 : 2
MužstvoCelVítNerPorSkoreBody 
1.Španělsko3120  6  :  55
2.Portugalsko3120  5  :  45
3.Írán3111  2  :  24
4.Maroko3012  2  :  41
 
Skupina C
2018-06-16   So12:00KazaňFrancie - Austrálie2 : 1
2018-06-1618:00SaranskPeru - Dánsko0 : 1
2018-06-21   Čt14:00JekatěrinburgDánsko - Austrálie1 : 1
2018-06-2117:00SamaraFrancie - Peru1 : 0
2018-06-26   Út16:00Moskva LužnikiDánsko - Francie0 : 0
2018-06-2616:00SočiAustrálie - Peru0 : 2
MužstvoCelVítNerPorSkoreBody 
1.Francie3210  3  :  17
2.Dánsko3120  2  :  15
3.Peru3102  2  :  23
4.Austrálie3012  2  :  51
 
Skupina D
2018-06-16   So15:00Moskva SpartakArgentina - Island1 : 1
2018-06-1621:00KaliningradChorvatsko - Nigérie2 : 0
2018-06-21   Čt20:00Nižnij NovgorodArgentina - Chorvatsko0 : 3
2018-06-22   Pá17:00VolgogradNigérie - Island2 : 0
2018-06-26   Út20:00RostovIsland - Chorvatsko1 : 2
2018-06-2620:00PetrohradNigérie - Argentina1 : 2
MužstvoCelVítNerPorSkoreBody 
1.Chorvatsko3300  7  :  19
2.Argentina3111  3  :  54
3.Nigérie3102  3  :  43
4.Island3012  2  :  51
 
Skupina E
2018-06-17   Ne14:00SamaraKostarika - Srbsko0 : 1
2018-06-1720:00RostovBrazílie - Švýcarsko1 : 1
2018-06-22   Pá14:00PetrohradBrazílie - Kostarika2 : 0
2018-06-2220:00KaliningradSrbsko - Švýcarsko1 : 2
2018-06-27   St20:00Nižnij NovgorodŠvýcarsko - Kostarika2 : 2
2018-06-2720:00Moskva SpartakSrbsko - Brazílie0 : 2
MužstvoCelVítNerPorSkoreBody 
1.Brazílie3210  5  :  17
2.Švýcarsko3120  5  :  45
3.Srbsko3102  2  :  43
4.Kostarika3012  2  :  51
 
Skupina F
2018-06-17   Ne17:00Moskva LužnikiNěmecko - Mexiko0 : 1
2018-06-18   Po14:00Nižnij NovgorodŠvédsko - Jižní Korea1 : 0
2018-06-23   So17:00SočiJižní Korea - Mexiko1 : 2
2018-06-2320:00RostovNěmecko - Švédsko2 : 1
2018-06-27   St16:00KazaňJižní Korea - Německo2 : 0
2018-06-2716:00JekatěrinburgMexiko - Švédsko0 : 3
MužstvoCelVítNerPorSkoreBody 
1.Švédsko3201  5  :  26
2.Mexiko3201  3  :  46
3.Jižní Korea3102  3  :  33
4.Německo3102  2  :  43
 
Skupina G
2018-06-18   Po17:00SočiBelgie - Panama3 : 0
2018-06-1820:00VolgogradTunisko - Anglie1 : 2
2018-06-23   So14:00Moskva SpartakBelgie - Tunisko5 : 2
2018-06-24   Ne14:00Nižnij NovgorodAnglie - Panama6 : 1
2018-06-28   Čt20:00KaliningradAnglie - Belgie0 : 1
2018-06-2820:00SaranskPanama - Tunisko1 : 2
MužstvoCelVítNerPorSkoreBody 
1.Belgie3300  9  :  29
2.Anglie3201  8  :  36
3.Tunisko3102  5  :  83
4.Panama3003  2  :110
 
Skupina H
2018-06-19   Út14:00Moskva SpartakKolumbie - Japonsko1 : 2
2018-06-1917:00SaranskPolsko - Senegal1 : 2
2018-06-24   Ne17:00JekatěrinburgJaponsko - Senegal2 : 2
2018-06-2420:00KazaňPolsko - Kolumbie0 : 3
2018-06-28   Čt16:00VolgogradJaponsko - Polsko0 : 1
2018-06-2816:00SamaraSenegal - Kolumbie0 : 1
MužstvoCelVítNerPorSkoreBody 
1.Kolumbie3201  5  :  26
2.Japonsko3111  4  :  44
3.Senegal3111  4  :  44
4.Polsko3102  2  :  53
 

A jak to všechno viděl starý trenér můžeš vidět