2018-06-18AlPsoft - Nemožné ihned - Zázraky do tří dnůAlPsoft
Fotbal - mistrovství Evropy 2016
Senzační odhalení TV Star A
Mnozí kritizovali Rosického, že před zahájením utkání nezpívá hymnu.
Ale zcela neoprávněně, protože nezali důvod:
  Zakázali mu to lékaři, aby se při zpěvu náhodou nezranil !
 
Rozpis utkání ve skupinách podle času
DatumČasMístoSkupinaUtkáníVýsledek
2016-06-10   Pá21:00Paříž (Stade de France)AFrancie - Rumunsko2 : 1
2016-06-11   So15:00LensAAlbánie - Švýcarsko0 : 1
2016-06-1118:00BordeauxBWales - Slovensko2 : 1
2016-06-1121:00MarseilleBAnglie - Rusko1 : 1
2016-06-12   Ne15:00Paříž (Park princů)DTurecko - Chorvatsko0 : 1
2016-06-1218:00NiceCPolsko - Severní Irsko1 : 0
2016-06-1221:00LilleCNěmecko - Ukrajina2 : 0
2016-06-13   Po15:00ToulouseDŠpanělsko - Česko1 : 0
2016-06-1318:00Paříž (Stade de France)EIrsko - Švédsko1 : 1
2016-06-1321:00LyonEBelgie - Itálie0 : 2
2016-06-14   Út18:00BordeauxFRakousko - Maďarsko0 : 2
2016-06-1421:00St. ÉtienneFPortugalsko - Island1 : 1
2016-06-15   St15:00LilleBRusko - Slovensko1 : 2
2016-06-1518:00Paříž (Park princů)ARumunsko - Švýcarsko1 : 1
2016-06-1521:00MarseilleAFrancie - Albánie2 : 0
2016-06-16   Čt15:00LensBAnglie - Wales2 : 1
2016-06-1618:00LyonCUkrajina - Severní Irsko0 : 2
2016-06-1621:00Paříž (Stade de France)CNěmecko - Polsko0 : 0
2016-06-17   Pá15:00ToulouseEItálie - Švédsko1 : 0
2016-06-1718:00St. ÉtienneDČesko - Chorvatsko2 : 2
2016-06-1721:00NiceDŠpanělsko - Turecko3 : 0
2016-06-18   So15:00BordeauxEBelgie - Irsko3 : 0
2016-06-1818:00MarseilleFIsland - Maďarsko1 : 1
2016-06-1821:00Paříž (Park princů)FPortugalsko - Rakousko0 : 0
2016-06-19   Ne21:00LilleAŠvýcarsko - Francie0 : 0
2016-06-1921:00LyonARumunsko - Albánie0 : 1
2016-06-20   Po21:00ToulouseBRusko - Wales0 : 3
2016-06-2021:00St. ÉtienneBSlovensko - Anglie0 : 0
2016-06-21   Út18:00MarseilleCUkrajina - Polsko0 : 1
2016-06-2118:00Paříž (Park princů)CSeverní Irsko - Německo0 : 1
2016-06-2121:00BordeauxDChorvatsko - Španělsko2 : 1
2016-06-2121:00LensDČesko - Turecko0 : 2
2016-06-22   St18:00LyonFMaďarsko - Portugalsko3 : 3
2016-06-2218:00Paříž (Stade de France)FIsland - Rakousko2 : 1
2016-06-2221:00LilleEItálie - Irsko0 : 1
2016-06-2221:00NiceEŠvédsko - Belgie0 : 1

Rozpis utkání vyřazovací části
DatumČasMístoUtkáníVýsledek
Osmifinále
2016-06-25   So15:00St. Étienne37:   Švýcarsko - Polsko1 : 1
2016-06-2518:00Paříž (Park princů)38:   Wales - Severní Irsko1 : 0
2016-06-2521:00Lens39:   Chorvatsko - Portugalsko0 : 1
2016-06-26   Ne15:00Lyon40:   Francie - Irsko2 : 1
2016-06-2618:00Lille41:   Německo - Slovensko3 : 0
2016-06-2621:00Toulouse42:   Maďarsko - Belgie0 : 4
2016-06-27   Po18:00Paříž (Stade de France)43:   Itálie - Španělsko2 : 0
2016-06-2721:00Nice44:   Anglie - Island1 : 2
Čtvrtfinále
2016-06-30   Čt21:00Marseille45:   Polsko - Portugalsko1 : 1
2016-07-01   Pá21:00Lille46:   Wales - Belgie3 : 1
2016-07-02   So21:00Bordeaux47:   Německo - Itálie1 : 1
2016-07-03   Ne21:00Paříž (Stade de France)48:   Francie - Island5 : 2
Semifinále
2016-07-06   St21:00Lyon49:   Portugalsko - Wales2 : 0
2016-07-07   Čt21:00Marseille50:   Německo - Francie0 : 2
Finále
2016-07-10   Ne21:00Paříž (Stade de France)51:   Portugalsko - Francie1 : 0

Rozpisy utkání podle skupin s výsledky a tabulkami
Skupina A
2016-06-10   Pá21:00Paříž (Stade de France)Francie- Rumunsko2 : 1
2016-06-11   So15:00LensAlbánie- Švýcarsko0 : 1
2016-06-15   St18:00Paříž (Park princů)Rumunsko- Švýcarsko1 : 1
2016-06-1521:00MarseilleFrancie- Albánie2 : 0
2016-06-19   Ne21:00LilleŠvýcarsko- Francie0 : 0
2016-06-1921:00LyonRumunsko- Albánie0 : 1
MužstvoCelVítNerPorSkoreBodyVzájemná utkání
1.Francie3210  4  :  17
2.Švýcarsko3120  2  :  15
3.Albánie3102  1  :  33
4.Rumunsko3012  2  :  41
 
Skupina B
2016-06-11   So18:00BordeauxWales- Slovensko2 : 1
2016-06-1121:00MarseilleAnglie- Rusko1 : 1
2016-06-15   St15:00LilleRusko- Slovensko1 : 2
2016-06-16   Čt15:00LensAnglie- Wales2 : 1
2016-06-20   Po21:00ToulouseRusko- Wales0 : 3
2016-06-2021:00St. ÉtienneSlovensko- Anglie0 : 0
MužstvoCelVítNerPorSkoreBodyVzájemná utkání
1.Wales3201  6  :  36
2.Anglie3120  3  :  25
3.Slovensko3111  3  :  34
4.Rusko3012  2  :  61
 
Skupina C
2016-06-12   Ne18:00NicePolsko- Severní Irsko1 : 0
2016-06-1221:00LilleNěmecko- Ukrajina2 : 0
2016-06-16   Čt18:00LyonUkrajina- Severní Irsko0 : 2
2016-06-1621:00Paříž (Stade de France)Německo- Polsko0 : 0
2016-06-21   Út18:00MarseilleUkrajina- Polsko0 : 1
2016-06-2118:00Paříž (Park princů)Severní Irsko- Německo0 : 1
MužstvoCelVítNerPorSkoreBodyVzájemná utkání
1.Německo3210  3  :  07Body: 10 : 0
2.Polsko3210  2  :  07Body: 10 : 0
3.Severní Irsko3102  2  :  23
4.Ukrajina3003  0  :  50
 
Skupina D
2016-06-12   Ne15:00Paříž (Park princů)Turecko- Chorvatsko0 : 1
2016-06-13   Po15:00ToulouseŠpanělsko- Česko1 : 0
2016-06-17   Pá18:00St. ÉtienneČesko- Chorvatsko2 : 2
2016-06-1721:00NiceŠpanělsko- Turecko3 : 0
2016-06-21   Út21:00BordeauxChorvatsko- Španělsko2 : 1
2016-06-2121:00LensČesko- Turecko0 : 2
MužstvoCelVítNerPorSkoreBodyVzájemná utkání
1.Chorvatsko3210  5  :  37
2.Španělsko3201  5  :  26
3.Turecko3102  2  :  43
4.Česko3012  2  :  51
 
Skupina E
2016-06-13   Po18:00Paříž (Stade de France)Irsko- Švédsko1 : 1
2016-06-1321:00LyonBelgie- Itálie0 : 2
2016-06-17   Pá15:00ToulouseItálie- Švédsko1 : 0
2016-06-18   So15:00BordeauxBelgie- Irsko3 : 0
2016-06-22   St21:00LilleItálie- Irsko0 : 1
2016-06-2221:00NiceŠvédsko- Belgie0 : 1
MužstvoCelVítNerPorSkoreBodyVzájemná utkání
1.Itálie3201  3  :  16Body: 32 : 0
2.Belgie3201  4  :  26Body: 00 : 2
3.Irsko3111  2  :  44
4.Švédsko3012  1  :  31
 
Skupina F
2016-06-14   Út18:00BordeauxRakousko- Maďarsko0 : 2
2016-06-1421:00St. ÉtiennePortugalsko- Island1 : 1
2016-06-18   So18:00MarseilleIsland- Maďarsko1 : 1
2016-06-1821:00Paříž (Park princů)Portugalsko- Rakousko0 : 0
2016-06-22   St18:00LyonMaďarsko- Portugalsko3 : 3
2016-06-2218:00Paříž (Stade de France)Island- Rakousko2 : 1
MužstvoCelVítNerPorSkoreBodyVzájemná utkání
1.Maďarsko3120  6  :  45Body: 11 : 1
2.Island3120  4  :  35Body: 11 : 1
3.Portugalsko3030  4  :  43
4.Rakousko3012  1  :  41
 

Tabulka třetích mužstev ve skupinách
 SkupinaUtkaniBodySkore
1.SlovenskoB343 : 3
2.IrskoE342 : 4
3.PortugalskoF334 : 4
4.Severní IrskoC332 : 2
5.TureckoD332 : 4
6.AlbánieA331 : 3